Klub taneczny, fitnessu i dobrego samopoczucia

Klub taneczny, fitnessu i dobrego samopoczucia zaprasza na swoje podwoje wszystkich, którzy chcą prowadzić aktywny tryb życia albowiem ruch wyzwala wydzielanie endorfin - hormonów szczęścia. Proponujemy ćwiczenia na dobry humor oraz jędrne i sprężyste ciało. To też dobra metoda na podtrzymanie życia towarzyskiego.

OFERTA:

HARMONOGRAM ZAJĘĆ:

poniedziałek 18:50 - 19:50 zumba Ania
20:15 - 21:15 zumba Marta
wtorek 19:30 - 20:30 zumba sentao Sylwia
środa 17:00 - 18:30 salsa cubana dla początkujących Josue
19:00 - 20:00 zumba Ania
20:00 - 21:30 zumba Ania
czwartek 19:00 - 20:00 zumba Sylwia
20:15 - 21:15 zumba Marta
piątek 19:00 - 20:30 zumba Ania
sobota -
niedziela 16:00 - 17:00 salsa cubana dla początkujących Josue
17:15 - 19:00 salsa cubana dla zaawansowanych Josue / Darek

CZYM DYSPONUJEMY

  • sprzęt nagłaśniający,
  • lustra na całej ścianie,
  • maty do ćwiczeń,
  • ciężarki i piłki,
  • rury do pole dance („taniec na rurze”),
  • system nagrywający (uruchamiany na życzenie).

SALE

Sala Lustrzana

W Sali Lustrzanej zajęcia taneczne prowadzone są w małych grupach 10 ÷ 14 osobowych pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Dzięki dużej ścianie lustrzanej ćwiczący na bieżąco sprawdzają czy poprawnie wykonują ćwiczenia i układy taneczne.

Szatnia

Między Salą Lustrzaną a Kominkową znajduje się pomieszczenie przeznaczone na szatnię, w miarę potrzeby zamykane z obu stron.

Sala Kominkowa

Sala Kominkowa pełni funkcję foyer dla Sali Lustrzanej oraz Arkadowej. Na miękkich fotelach uczestnicy ćwiczeń wygodnie oczekują na rozpoczęcie ćwiczeń.

NASZE INSTRUKTORKI I INSTRUKTORZY

Marta Pastuszko

Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness, instruktorka zumba fitness i body ball, tancerka flamenco.

Entuzjastka aktywności fizycznej od najmłodszych lat. Otwarta, żywiołowa i kreatywna. Kilka lat trenowała pływanie, ale taniec od zawsze był i nadal jest jej pasją. W 2007 roku podczas pobytu w USA odkryła flamenco. Zafascynowana tym tańcem zaczęła brać lekcje u Michelle Nascimento (USA, Hiszpania). Wielokrotnie występowała solo oraz w grupie Flamenco Triana w USA i Polsce. Przygodę z zumbą rozpoczęła również w USA w 2008, trafiając na szkolenie u samego twórcy Beto Pereza.

Taniec i muzyka to jej zamiłowanie i sposób na życie. Inspiracje czerpie ze sztuki w szerokim pojęciu. Uśmiech, zadowolenie, odkrywanie własnej zmysłowości oraz radość i satysfakcja osób uczestniczących w zajęciach to dla Marty największa motywacja.

Sylwia Dobrzyńska

Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness nowoczesne formy gimnastyczne, jedna z pierwszych polskich instruktorek Zumby. Posiada uprawnienia z zakresu Zumba B₁, B₂, Zumbatomic (dla dzieci), Zumba Sentao (zajęcia wzmacniające z wykorzystaniem krzeseł).

Od przeszło 10 lat związana ze światem fitnessu, uczestniczka wielu szkoleń (step, latino, fitball) oraz konwencji fitness. Brała udział w wielu warsztatach z zakresu terapii tańcem. Miłośniczka dancing Poznań i musicali.

W 2009 ukończyła pierwsze w Polsce szkolenie Zumby. Od tamtej pory zakochana w zumbie, w atmosferze na zajęciach, w muzyce, w pozytywnej energii i w ludziach, których uśmiech daje najwięcej satysfakcji. Uważa że nie ma nic piękniejszego, jak widok szczęśliwych ludzi i pozytywnych zmian, które następują we wszystkich „zumboholikach”. Na co dzień pracuje z dziećmi i młodzieżą w podgorzowskiej szkole, których również zaraża swoją pasją, jaką jest taniec.

Josue Zaldivar Valdes

Tancerz salca cubana.

INFORMACJE O ĆWICZENIACH / TAŃCACH

zumba

Trening jedyny w swoim rodzaju, zainspirowany tańcami latynoskimi w rytmie energetyzujacej, zmysłowej muzyki latynoamerykańskiej i międzynarodowej. Ten innowacyjny program fitness jest dostosowany dla każdego niezależnie od wieku, zdolności ruchowych, doświadczenia w tańcu czy fitnessie.

Egzotyczny koktajl rytmów, takich jak salsa, merengue, samba, cumbia, bachata, cha-cha, reggaeton, twist, belly dance czy flamenco - dynamiczne kombinacje kroków oraz uśmiech i dobra zabawa tworzą niesamowitą energię i niepowtarzalną atmosferę na zajęciach.

Spalasz kalorie, rzeźbisz ciało i świetnie się bawisz.

zumba sentao

Nowa odsłona Zumby, w której specjalnie przygotowana choreografia taneczna z udziałem krzesła łączy trening wzmacniający z pyszną zabawą.

Prosty, taneczny krok, gorący latynoamerykański rytm i… krzesło! Tak w kilku słowach można opisać Zumbę Sentao. Sama nazwa wywodzi się z hiszpańskiego slangu, a dokładnie od słowa „sentar”, które oznacza nic innego jak… „siedzieć”. W przypadku Zumby Sentao nie ma jednak mowy o siedzeniu! To taneczny trening, który szczególnie skupia się na problemowych partiach - brzuchu, górnej części ciała, udach i pośladkach. Tu szczególny nacisk kładzie się na świadome napinanie mięśni, precyzyjny, wolniejszy ruch, który wzmacnia całe ciało, dając szybkie i widoczne efekty. Krzesło stanowi punkt centralny - to swoisty partner, ułatwiający w sposób radosny i przyjemny wzmacniać mięśnie, rzeźbić sylwetkę i… pysznie się przy tym bawić.

Zajęcia dla wszystkich kochających taniec i zabawę.

salsa cubana

Salsa cubana to taniec ulicy. Jest zazwyczaj utożsamiany z tańczeniem w rytmie „na trzy”.

Strona używa cookies: dowiedz się więcej
OK