Klub taneczny, fitnessu i dobrego samopoczucia

Klub taneczny, fitnessu i dobrego samopoczucia zaprasza na swoje podwoje wszystkich, którzy chcą prowadzić aktywny tryb życia albowiem ruch wyzwala wydzielanie endorfin - hormonów szczęścia. Proponujemy ćwiczenia na dobry humor oraz jędrne i sprężyste ciało. To też dobra metoda na podtrzymanie życia towarzyskiego.

OFERTA:

HARMONOGRAM ZAJĘĆ:

poniedziałek 18:50 - 19:50 zumba Ania
wtorek 18:30 - 19:30 salsa cubana - początkujący Josue
środa 18:00 - 19:00 salsa cubana - zaawansowani Josue
20:00 - 21:00 zumba Ania
czwartek - - -
piątek 19:00 - 20:00 zumba Ania
sobota -
niedziela -

AKTUALNOŚCI

Powozownia na Facebook-u Po najnowsze informacje zapraszamy na nasz profil na Facebooku

CZYM DYSPONUJEMY

  • sprzęt nagłaśniający,
  • lustra na całej ścianie,
  • maty do ćwiczeń,
  • ciężarki i piłki,
  • rury do pole dance („taniec na rurze”),
  • system nagrywający (uruchamiany na życzenie).

SALE

Sala Lustrzana

W Sali Lustrzanej zajęcia taneczne prowadzone są w małych grupach 10 ÷ 14 osobowych pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Dzięki dużej ścianie lustrzanej ćwiczący na bieżąco sprawdzają czy poprawnie wykonują ćwiczenia i układy taneczne.

Szatnia

Między Salą Lustrzaną a Kominkową znajduje się pomieszczenie przeznaczone na szatnię, w miarę potrzeby zamykane z obu stron.

Sala Kominkowa

Sala Kominkowa pełni funkcję foyer dla Sali Lustrzanej oraz Arkadowej. Na miękkich fotelach uczestnicy ćwiczeń wygodnie oczekują na rozpoczęcie ćwiczeń.

INFORMACJE O ĆWICZENIACH / TAŃCACH

zumba

Trening jedyny w swoim rodzaju, zainspirowany tańcami latynoskimi w rytmie energetyzujacej, zmysłowej muzyki latynoamerykańskiej i międzynarodowej. Ten innowacyjny program fitness jest dostosowany dla każdego niezależnie od wieku, zdolności ruchowych, doświadczenia w tańcu czy fitnessie.

Egzotyczny koktajl rytmów, takich jak salsa, merengue, samba, cumbia, bachata, cha-cha, reggaeton, twist, belly dance czy flamenco - dynamiczne kombinacje kroków oraz uśmiech i dobra zabawa tworzą niesamowitą energię i niepowtarzalną atmosferę na zajęciach.

Spalasz kalorie, rzeźbisz ciało i świetnie się bawisz.

zumba sentao

Nowa odsłona Zumby, w której specjalnie przygotowana choreografia taneczna z udziałem krzesła łączy trening wzmacniający z pyszną zabawą.

Prosty, taneczny krok, gorący latynoamerykański rytm i… krzesło! Tak w kilku słowach można opisać Zumbę Sentao. Sama nazwa wywodzi się z hiszpańskiego slangu, a dokładnie od słowa „sentar”, które oznacza nic innego jak… „siedzieć”. W przypadku Zumby Sentao nie ma jednak mowy o siedzeniu! To taneczny trening, który szczególnie skupia się na problemowych partiach - brzuchu, górnej części ciała, udach i pośladkach. Tu szczególny nacisk kładzie się na świadome napinanie mięśni, precyzyjny, wolniejszy ruch, który wzmacnia całe ciało, dając szybkie i widoczne efekty. Krzesło stanowi punkt centralny - to swoisty partner, ułatwiający w sposób radosny i przyjemny wzmacniać mięśnie, rzeźbić sylwetkę i… pysznie się przy tym bawić.

Zajęcia dla wszystkich kochających taniec i zabawę.

Strona używa cookies: dowiedz się więcej
OK
acker("UA-8916697-2"); pageTracker._trackPageview(); } catch(err) {} acji (){ // DEL date_default_timezone_set("UTC"); $time = filemtime("data.php"); $date = date("d.m.Y", $time); print $date; } ?>